Mobily Foto Hora

fotoaparáty, mobily, příslušenství Plzeňská 179, 150 00 Praha 5 - Košíře, po-pá 9:00-18:00 hod, GSM: +420 775 201 979

Mobily Foto Hora > Sortiment > Sluchátka > Nillkin Liberty TWS Stereo Wireless Bluetooth Earphone Black/Red

Nillkin Liberty TWS Stereo Wireless Bluetooth Earphone Black/Red

Cena vč. DPH
1 190 Kč
ks

Bezdrátová sluchátka Nillkin Liberty TWS jsou vybavena nejnovějším Bluetooth rozhraním ve verzi 5.0 a přizpůsobenými 8 mm dynamickými měniči. Kombinace obojího Vám zajistí perfektní komunikaci sluchátek s telefonem a čistý zvuk ať už pro hovory nebo poslech hudby. Pro přenos Vašeho hlasu pak poslouží zabudované mikrofony ve sluchátcích. Ergonomický design spolu s voděodolností proti potu a dešti potěší každého, kdo si rád zaběhá se svou oblíbenou hudbou v uších. Minimální hmotnost 4 gramy na sluchátko znamená, že je ve svých uších téměř neucítíte.

 

Kolikrát se Vám stalo, že jste si při přehrávání hudby vyškubli nebo shodili telefon na zem, protože se Vám kabel sluchátek o něco zavadil? Kolikrát se Vám zamotal kabel sluchátek v kapse nebo Vám přestalo hrát jedno sluchátka, kvůli zlomenému kabelu? S bezdrátovými sluchátky Nillkin Liberty TWS Vás nic takového nečeká. Technologie TrueWireless přinese Vašim uším ještě příjemnější bezdrátový hudební zážitek.

Vybrané zboží je možno zakoupit v kamenném obchodě, objednat přes e-shop, nebo objednat na dobírku.

Loading...

Sluchátka

www.mobilyfoto.cz/prukazove-fotowww.mobilyfoto.cz/fotopotisk-veciwww.mobilyfoto.cz/kalendar-2019www.mobilyfoto.cz/prevod-kazet-na-dvdwww.mobilyfoto.cz/servis-mobilnich-telefonuwww.mobilyfoto.cz/mobil-cz-sim-karta-s-kreditem-200-kc
Loading...

Sluchátka