Mobily Foto Hora

fotoaparáty, mobily, příslušenství Plzeňská 179, 150 00 Praha 5 - Košíře, po-pá 9:00-18:00 hod, GSM: +420 775 201 979

Mobily Foto Hora > Akční nabídky > MOBIL.CZ - SIM Karta s kreditem 200,-Kč

MOBIL.CZ - SIM Karta s kreditem 200,-Kč

Cena vč. DPH
200 Kč
ks

MOBIL.CZ je virtuální operátor, kterého provozuje společnost MAFRA a.s. Jako první operátor v Česku vám nabízí mobilní internet zdarma. S předplacenou kartou MOBIL.CZ máte internet zdarma napořád. Navíc přináší levné volání i SMS. To vše bez jakýchkoli závazků. Stačí si jen jednou za 6 měsíců dobít kredit.

 

Základní přehled služeb a cenVolání do všech sítí v ČR (min.) 2,50 Kč
SMS 1,50 Kč
MMS 5 Kč
Mobilní internet Zdarma

S MOBIL.CZ se za internet neplatí

Karta je přednabita kreditem 200,-Kč Mobilní připojení máte s MOBIL.CZ zdarma. Navíc dostanete za každé dobití možnost surfovat až 30 následujících dnů plnou rychlostí. Po vyčerpání přiděleného limitu dat 200 MB nebo uplynutí 30 dnů se připojení k internetu vždy zpomalí. Nemusíte se bát žádných dalších poplatků. Mobilní internet je s MOBIL.CZ vždy zdarma. Navíc přístup k webům z rodiny iDNES.cz se do tohoto limitu nepočítá. Když limit dat vyčerpáte, stačí si dobít a máte vždy k dispozici novou dávku rychlého připojení. 

Vybrané zboží je možno zakoupit v kamenném obchodě, objednat přes e-shop, nebo objednat na dobírku.

Loading...

Akční nabídka a novinky za zajímavé ceny!

www.mobilyfoto.cz/prukazove-fotowww.mobilyfoto.cz/fotopotisk-veciwww.mobilyfoto.cz/kalendar-2019www.mobilyfoto.cz/prevod-kazet-na-dvdwww.mobilyfoto.cz/servis-mobilnich-telefonuwww.mobilyfoto.cz/mobil-cz-sim-karta-s-kreditem-200-kc
Loading...

Akční nabídka a novinky za zajímavé ceny!